Telefon: 576 408 370

Email: kontakt@kitesurfingmiedzyzdroje.pl

Tutaj znajdziesz informacje o kursie kitesurfingu. Zapraszamy do kontaktu i rezerwowania terminów na sezon 2017!

miedzyzdroje-kitesurfing-kurs

Myślisz o zmianie w swoim życiu? Chciałbyś zacząć uprawiać jeden z najciekawszych i najbardziej emocjonujących sportów? Kochasz adrenalinę, aktywny styl życia, a woda jest Twoim żywiołem? Jeśli tak, polecamy Ci kurs kitesurfingu!

Kitesurfing to sport, w którym masz do dyspozycji siłę wiatru, połączoną z możliwością swobodnego pływania na wodzie, wykorzystując latawiec do kitesurfingu, deskę kite i trapez. Kitesurfing wymaga opanowania techniki sterowania latawcem i utrzymania równowagi na desce. Nauka pod okiem doświadczonych i wielokrotnie docenianych przez kursantów instruktorów, może Ci pomóc w szybkim nabyciu niezbędnych umiejętności i uzupełnieniu dotychczasowej wiedzy.

Kurs kitesurfingu – Dla kogo?

  • Dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć nowy etap w swoim życiu oraz dołączyć do społeczności fanów kite’a
  • Szkolimy dzieci, młodzież i osoby dorosłe, zarówno kobiety, jak i mężczyzn

Kurs kite odbywa się pod okiem instruktorów, z wieloletnią praktyką w nauczaniu, a także biorących aktywny udział w zawodach rozgrywanych na całym świecie. Zajęcia praktyczne, połączone z nauką teorii, przynoszą najlepsze rezultaty w budowaniu wiedzy i umiejętności naszych kursantów. Podczas zajęć, stawiamy na doskonalenie technik, dlatego naszym kursantom poświęcamy maksimum czasu i uwagi. Jesteśmy świadomi tego, że pierwszy kontakt z deską i latawcem może być trudny i wymagać przełamania swoich własnych, psychologicznych barier. Pomagamy w ich pokonaniu, okazując nie tylko zrozumienie, ale przede wszystkim dostarczając motywacji i cennych wskazówek!

Jak przebiega kurs kitesurfingu?

Każdy kurs rozpoczynamy od części teoretycznej, mającej na celu wyjaśnić najważniejsze pojęcia, którymi operuje kitesurfing, a także przybliżyć czym jest i na czym ten sport polega. Jest to niezbędny wstęp do rozpoczęcia właściwej części kursu, w trakcie której będą Państwo poznawać techniki pływania na desce, przygotowywania sprzętu do użytku, a także zachowaniu najważniejszych zasad bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo dla nas bardzo ważne, dlatego w czasie nauki zostaną Państwo wyposażenie w wysokiej jakości kaski i niezbędny sprzęt. Nauka kitesurfingu odbywa się na niezawodnym sprzęcie znanych i cenionych marek. Gwarantuje to pełną satysfakcję z każdej godziny spędzonej na wodzie, bez ryzyka i obaw o to, że sprzęt może odmówić posłuszeństwa, przerywając Państwa naukę.

Nasza szkoła kitesurfingu dysponuje kilkoma sprawdzonymi miejscami w Międzyzdrojach i w okolicy, w których mogą odbywać się zajęcia. Zapewniają one doskonałe warunki do treningu, wyróżniają się dogodnym dojazdem, a przede wszystkim są przez nas dokładnie sprawdzone, oferując maksymalny poziom bezpieczeństwa i stopień trudności, dostosowany do Państwa umiejętności.

Serdecznie zapraszamy Państwa na kurs kitesurfingu do naszej szkoły. Możemy pochwalić się wieloletnią praktyką kitesurfingu i doskonałymi ocenami od naszych kursantów. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, śledząc nowości z dziedziny kitesurfingu. Dbamy o Państwa zadowolenie, starannie organizując program kursu, dopasowując go do indywidualnych potrzeb każdego z kursantów!

Zarezerwuj teraz

Zarezerwuj miejsce na kursie kitesurfingu i zrealizuj swoje marzenia!