Telefon: 576 408 370

Email: kontakt@kitesurfingmiedzyzdroje.pl

Szkoła kitesurfingu w Międzyzdrojach, to najlepsze miejsce, aby  odbyć profesjonalny kurs kitesurfingu. Posiadamy szeroką ofertę programową, przeznaczoną zarówno dla osób indywidualnych, jak również dla par czy osób preferujących naukę kitesurfingu w grupie. Kiedy warto skorzystać z naszych usług?

  • Jeżeli chcesz się po raz pierwszy spróbować kitesurfingu
  • Chcesz nauczyć się kitesurfingu, by kupić sprzęt i pływać
  • Odświeżyć swoją wiedzę i umiejętności
  • Wejść na wyższy poziom zaawansowania w pływaniu na kite

Każdy organizowany przez nas kurs kitesurfingu, prowadzony jest przez doświadczonych instruktorów. Mają oni na swoim koncie liczne osiągnięcia, wyjazdy, szkolenia w kraju i za granicą. Instruktorzy mogą się pochwalić uprawnieniami IKO, Międzynarodowej Organizacji Kiteboardingu, najbardziej prestiżowej organizacji kitesurfingu na świecie! Kitesurfing Europa i cały Świat Kajta będzie dla Ciebie dostępny. Z licencją IKO wypożyczysz sprzęt do kitesurfingu w każdym zakątku naszej planety.

Kurs kitesurfingu dopasowany do Ciebie!

Nasza szkoła stawia na pełne zadowolenie i satysfakcję kursantów. Dopasowujemy się do Państwa potrzeb, indywidualnie ustalając program nauczania. Pracujemy wyłącznie na wysokiej jakości sprzęcie sportowym, aby już od pierwszych zajęć mieli Państwo kontakt ze sprzętem kitesurfingowym, który będą w przyszłości wykorzystywać. Instruktorzy szkoły kitesurfingu prowadzą zajęcia już od wielu lat, dzięki czemu są bardzo dobrze rozpoznawalni w środowisku kitesurferów.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo podczas nauki kitesurfingu jest najważniejsze. To nasz największy priorytet, dlatego bardzo starannie wybieramy akweny, na których będą prowadzone zajęcia. Miejsca te są wnikliwe przez nas sprawdzane i dobrze poznane. Gwarantuje to bezpieczną i komfortową naukę, bez ryzyka spotkania nieprzyjemnej niespodzianki. Łatwy dojazd to kolejny atut, aby skorzystać z naszych usług.

Kursy grupowe i indywidualne

Zajęcia grupowe prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania, dzięki czemu nasza szkoła jest odpowiednim wyborem zarówno dla osób początkujących na kite, jak również tych, którzy już wcześniej mieli do czynienia z tym sportem. Indywidualny kurs kitesurfingu to z kolei propozycja dla tych z Państwa, którzy doceniają efektywność nauki, a jednocześnie chcą w jak najkrótszym czasie zdobyć maksimum umiejętności oraz umocnić swoją wiedzę. Jeżeli mają więc Państwo do wykorzystania krótki urlop i chcą wykorzystać nadarzające się w tym terminie prognozy wiatrowe, kurs indywidualny będzie najlepszym rozwiązaniem.

Czy nauka kitesurfingu jest trudna?

To pytanie jest najczęściej zadawane przez osoby, chcące zapisać się na kurs kitesurfingu. Nasza odpowiedź jest zawsze taka sama. Nauka czegokolwiek nowego wymaga poświęcenia czasu, siły i skupienia. Tak samo jest wtedy, kiedy chcą Państwo nauczyć się kitesurfingu. Wykazując zdecydowanie i determinację oraz mając do dyspozycje doświadczenie najlepszych instruktorów, efekty pojawią się w bardzo szybkim czasie. Dlatego też zachęcamy wszystkich Państwa do przełamywania swoich barier i wątpliwości i zapisania się na kurs kitesurfingu do naszej szkoły. Tu, w przyjaznej atmosferze, pełnej zrozumienia i profesjonalizmu, krok po kroku będziemy Państwa wtajemniczać w coraz to głębsze aspekty kitesurfingu. Jesteśmy przekonani, że szkoła kitesurfingu w Międzyzdrojach okaże się dla Państwa miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, nabywając umiejętności, które od dawna chciał posiąść!

Zarezerwuj teraz

Zarezerwuj termin kursu kitesurfingu, żeby mieć pewność, że zrealizujesz swoje plany!